• Namioty Kraków
 • namioty wynajem
 • wynajem namiotów
 • stoiska handlowe
 • stoły handlowe
 • Parasole do handlu
 • sprzedaz parasoli
 • Namioty festynowe
 • Namioty reklamowe
 • Namioty reklamowe
 • Namioty wystawowe
 • Namioty szybkiego montażu
 • Namioty Kraków
 • Namioty Katowice
 • Namioty handlowe
 • Namioty do handlu

Aktualnie oglądasz: Namioty handlowe - reklamowe - wystawowe - ekspresowe - Kraków

Profesjonalne namioty szybkiego montażu, stoły, parasole

W naszej ofercie posiadamy :

Namiot ekspresowy (szybkiego montażu) jest idealnym rozwiązaniem dla firm i ludzi, którym zależy na mobilności, prostocie montażu i trwałości potrzebnej w codziennym użytkowaniu.

Stelaż namiotu to solidna konstrukcja nożycowa wykonana ze stali ocynkowanej, połączona ze sobą nitami, co umożliwia szybkie i wygodne rozstawianie i składanie namiotu. Jest to jednoczęsciowa konstrukcja która uniemożliwia zgubienie jakiegokolwiek elementu.

Namiot po złożeniu o wielkości nawet 3x3 metry może mieć niewielkie wymiary i tym samym łatwo zmieści się do samochodu.

Ciężka konstrukcja oraz sztywność daje jej dużą stabilność i odporność na warunki atmosferyczne.

Poszycie namiotu reklamowego wykonane jest z podwójnie impregnowanego materiału poliestrowego, dzięki czemu jest on wodoodporny i wodoszczelny.

Boki namiotu mocowane są za pomocą rzepu do nogi namiotu oraz dachu.

W skład kompletu namiotu handlowego wchodzą:

Namioty handlowe szybkiego montażu występują w kilkunastu kolorach poszyć oraz rozmiarach.

Namioty mają szerokie zastosowanie jako namioty cateringowe, gastronomiczne, reklamowe, budowlane, namioty magazynowe, namioty ogrodowe.

Szybkość, prostota montażu oraz mobilność sprawia, że namioty można wykorzystać praktycznie wszędzie, gdzie jest on potrzebny.

Dbałość o każdy szczegół produkcji w jednej firmie, pozwalazapewnić kontrolę jakości każdej fazy produkcyjnej na najwyższym poziomie.

Zadaszenia ekspresowe stoły, stragany i parasole to niezbędne wyposażenie podczas imprez plenerowych i nie tylko. Również sprawdzają się one bardzo dobrze wtedy, gdy chodzi o przygotowanie przestrzeni niezbędnej do stworzenia ekspozycji na targach, piknikach na potrzeby cateringu czy też do stworzenia stoiska reklamowego firmy.

Galeria: Namioty handlowe ekspresowe, reklamowe Kraków, Katowice, Czestochowa, Tarnów

Namiot handlowy Namioty handlowe Kraków Namioty reklamowe Namioty handlowe Kraków, Katowice, Namioty Kielce, Częstochowa Namioty szybkiego montażu Namioty szybkiego montażu Kraków Namioty szybkiego montażu Katowice Namioty ekspresowe Namioty ekspresowe Kraków, Katowice Namioty ekspresowe czestochowa, Kielce Namioty szybkiego montażu Małopolska Namioty szybkiego montażu Śląskie, Śląsk Namioty szybkiego montażu Swietokrzyskie Namioty handlowe, namioty do handlu Namioty , baldachimy Namioty, parasole, stoły Wynajem namiotów Namioty na wynajem Namioty do wynajmu Namioty na wynajem Namioty szybkiego montażu rozkładane, namioty wojskowe, baldachimy namiotowe, osłonowe, namioty rozciągane namioty budowalane, stelaże namioty ekspresowe, producent, namioty, handlowe, ogrodowe, tkaniny, wodoodporne i mrozoodporne rozkładane, namioty wojskowe, baldachimy namiotowe, osłonowe, namioty rozciągane namioty budowalane, stelaże namioty Zakopane, Nowy Targ, Tarnów namioty Wieliczka, Kielce, Ruda Śląska

www.festyny.info.pl

www.festyny.info

Tylko w naszej ofercie znajdziesz najlepsze w całej Polsce urządzenia rekreacyjne, orgnanizację imprez plenerowych: pikników, festynów, zabaw, imprez integracyjnych i firmowych wraz z dowozem urządzeń i profesjonalną obsługą. Nasze festyny zapewnią niezapomniane wrażenia gwarantując że zadowolą zarówno dzieci, młodzież i dorosłych. Ponadto w ofercie znajdziesz namioty handlowe oraz stoły i stragany wystawowe dla sprzedawców oraz na targi i wszelkiego rodzaju prezentacje w plenerze. Nasza firma działa w Krakowie jednak obszar naszego działania obejmuje obszar całej Polski. Dobra i bezpieczena zabawa z naszą pomocą
GWARANTOWANA!

zamki dmuchane kraków